טיסות זולות

איזיג'ט: טיסות לאירופה בפחות מ-100 יורו – TheMarker

עמוד הפייסבוק הישראלי "טיסות סודיות" – שהודיע על המכירה הקרובה באתר איזיג'ט – כבר צבר אלפי תגובות ושיתופים רבים לפוסט
פסח כבר מאחורינו, ומי שירצה לטוס לאירופה בחנוכה הבא או לחגיגות השנה האזרחית 2019 בפחות מ-100 יורו, יוכל להזמין את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר של חברת איזיג’ט כבר מיום חמישי הקרוב. החברה תפתח את מכירת הכרטיסים לחודשים נובמבר 2018 עד פברואר 2019 בשעות 09:00-07:00 בבוקר, והראשונים שיזדרזו צפויים ליהנות ממחירים זולים במיוחד למגוון היעדים המזוהה עם החברה.
עמוד הפייסבוק הישראלי “טיסות סודיות” שהודיע על המכירה הקרובה לפני פחות מ-24 שעות כבר צבר אלפי תגובות ושיתופים רבים לפוסט. מנהלי העמוד מתכננים לזהות בפתיחת המכירה את הדילים שיציעו באתר ההזמנות של איזיג’ט – ולהעבירם לחברי העמוד בזמן אמת. מנהל העמוד יניב לניס מספר כי בספטמבר האחרון, כאשר איזיג’ט פתחה את סבב מכירת הכרטיסים הנוכחי, נרשמו בחלק מהמקרים מחירים אטרקטיביים במיוחד, כמו כרטיס למילאנו ב-77 יורו, לפריז ב-99 יורו ולברלין ב-118 יורו.
לדברי לניס, הוא צופה כי מקרב חברי הקהילה השיתופית שבנה יעלו חברים רבים צילומי מסך לעמוד, וישתפו את הדילים המשתלמים ביותר. כמו כן, באחרונה נפתח באתר צ’אט בוט, המאפשר לחברי העמוד לשלוח בקשות ישירות בהודעות המסנג’ר ולקבל מענה אוטומטי וקל בחיפוש אחר טיסות זולות. לניס מוסיף כי לרוב לא כל הכרטיסים משוחררים למכירה באותן הדקות, ולכן מומלץ לבדוק מספר פעמים ולעקוב אחר שינויים וכן לנסות לבדוק את המחירים מהמחשב ומאפליקציית הסלולר של החברה במקביל.
לדבריו הסיכוי של לקוחות פרטיים לרכוש כרטיסים מוזלים גדול יחסית, בשל מדיניות שינוי השמות הנוקשה והיקרה שמפעילה איזיג’ט – ומיועדת להפוך את הספסרות בכרטיסים של החברה לבלתי כדאית.
עד שתחל מכירת הכרטיסים בעמוד הפייסבוק, מציעים ב”טיסות סודיות” כמה טיפים שכדאי להביא בחשבון וליישם לפני ביצוע הזמנה ביום חמישי.
1. זמינות – המכירה תחל ביום חמישי בשעות 09:00-07:00, לכן מומלץ לפנות את הזמן לקראת הזמנת הכרטיסים.
2. זריזות – המחירים יעלו כל כמה דקות ולכן אין להשתהות, ומומלץ להגיע מוכנים מראש עם היעד והתאריכים הרצויים שלהם רוצים להזמין כרטיס. ככל שמשתהים כך המחיר עולה.
3. בחירת יעד – היעדים של איזיג׳ט מתל-אביב הם:
הולנד: אמסטרדם
גרמניה: ברלין (טגל ושונפלד)
איטליה: מילאנו, נאפולי*, ונציה*
אנגליה: לונדון (גטוויק ולוטון) , מנצ׳סטר
צרפת: פריז, בורדו, ניס, ליון
שוויץ: ג׳נבה, באזל
*כרגע הקווים לנאפולי וונציה לא פתוחים אך יש סבירות שהם גם יפתחו.
4. פתיחת יומנים – זה בדיוק הזמן לבדוק אילו חגים, חופשות ואירועים בחו”ל כמו הופעות, פסטיבלים ומשחקי כדורגל – מתקיימים בחודשים אלה.
5. תכנון תאריכים – הסתכלו על הימים ושעות הטיסה הקיימים כבר היום ליעד שבחרתם באתר של איזיג’ט. בסבירות גבוהה אלו יישארו הימים ושעות הטיסה שלהם תוכלו לרכוש כרטיסים גם לחודשים הרצויים, לכן מומלץ לרשום מראש את התאריכים המבוקשים ולהכין תאריכים אופציונליים נוספים במידה שהרצויים יגמרו מוקדם מהצפוי.
6. קבלת אישורים נדרשים – לפני פתיחת המכירה מומלץ לדאוג לקבל אישורים ממקום העבודה לנסיעה המתוכננת.
7. הרשמה לאתר – כדי להזדרז בעת ההזמנה, מומלץ לפתוח מראש פרופיל משתמש באתר – כך שבעת ההזמנה לא יהיה צורך לעבור את התהליך הראשוני.

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.