טיסות זולות

אייר אינדיה: שלוש טיסות ישירות בשבוע מישראל לדלהי החל ממאי 2017 – ynet ידיעות אחרונות

הודו קוראת לכם, יותר מתמיד: חברת התעופה אייר אינדיה הגישה בקשה לטיסות מדלהי לנמל התעופה בן גוריון. על פי בקשת החברה שהוגשה לרשות שדות התעופה, החברה תבצע החל מחודש מאי 2017 שלוש טיסות שבועיות בין היעדים. מחירי הטיסות טרם פורסמו. בשל פתיחת קו מנתב”ג ליעד שאינו קיים על מפת הטיסות מישראל (דלהי), תקבל החברה מענק חד פעמי של 750 אלף דולר לשיווק הקו.
 
נכון להיום החברה היחידה המבצעת טיסות ישירות בין ישראל להודו היא אל על, אך רק 27% מהטסים מישראל להודו טסים עמה. יתר הנוסעים עושים את דרכם ליעדים השונים בהודו באמצעות טיסות המשך (קונקשן).
 
עדכונים נוספים גם בפייסבוק של ynet חופש

זו הפעם הראשונה בה תתבצע טיסה ישירה מישראל לדלהי, היעד מספר 2 עבור התייר הישראלי בהודו. היעד המוביל הוא מומבאי, עם 62,280 נוסעים בשנה האחרונה, דלהי אחריה כאמור עם 57,370 נוסעים, בנגלור עם 11,502 נוסעים, וגואה עם 6,347 נוסעים.

צוות אייר אינדיה בכניסה למטוס החברה (צילום: אייר אינדיה) (צילום: אייר אינדיה)

צוות אייר אינדיה בכניסה למטוס החברה(צילום: אייר אינדיה)


בשנים האחרונות נרשם גידול משמעותי בהיקף הפעילות התעופתית בין ישראל והודו. בשנת 2016 חל גידול שיא של 22.8% בפעילות התעופתית בין ישראל להודו עם כמות של 158,000 נוסעים בטיסות ישירות. בשנה שלפניה – 2015, נרשם גידול של 12.4% עם 130.000 נוסעים.

מטוס אייר אינדיה ()

מטוס אייר אינדיה

כפי שפורסם אתמול ב-ynet, על פי דו”ח כלכלי שהפיקה רשות שדות התעופה ובהתאם לניתוח הקווים להודו, עולה כי כניסת חברת תעופה נוספת בהפעלת קו טיסות ישיר נוסף או מתחרה או לעיר אחרת במדינה, יש בה בכדי להגדיל את נתח שוק הטיסות להודו. 

שר התיירות, יריב לוין, אמר בעקבות הודעת אייר אינדיה: “אני מברך על הצעד הנוסף לקראת פתיחת הקו הישיר החדש דלהי-תל אביב על ידי איחר אינדיה, במסגרת ביקורם של בכירי החברה בסוף השבוע הקרוב בישראל באירוח משרד התיירות. מאמצי משרד התיירות אל מול אייר אינדיה קורמים בימים אלו עור וגידים ואני משוכנע כי פתיחת הקו הצפויה תהווה חוליה חשובה נוספת במהלך הכולל שמוביל המשרד להגדלת מספר התיירים המגיעים לישראל מהודו”.
 
שר התחבורה, ישראל כץ, אמר בעקבות הודעת אייר אינדיה: “אנחנו ממשיכים לפתוח את קווי התעופה לישראל ומנחיתים את המחירים כדי שהמהפכה הצרכנית תגיע לכל בית והציבור הישראלי יהיה המרוויח העיקרי. כרגע מתקיימות טיסות ישירות בין הודו למדינת ישראל על ידי חברת אל על בלבד, בקו תל אביב-מומביי בלבד. כניסת מפעיל חדש לקו להודו תסייע לתחרות על כיס הצרכן תוך הרחבת יכולת הבחירה לטיסות ישירות להודו וליעדים חדשים שלא היו בעבר”.
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.