טיסות זולות

ארקיע משיקה: מחלקת עסקים לאילת – ynet ידיעות אחרונות

חברת ארקיע השיקה אתמול לאחר ניסוי מוצלח, את מחלקת העסקים בטיסות לאילת. המחלקה החדשה ARKIA BUSINESS, נמצאת בקידמת המטוס ויש בה 8 מושבים, כלומר היא מתפרסת על פני שתי שורות ומופרדת בווילון מהמחלקה הרגילה. המושבים יהיו זהים בכל המטוס וגם המרווח ביניהם.
 
עוד טיולים בערוץ התיירות:
לופטהנזה מבטלת טיסות

מסע בקווקז המזרחי: טרק באזרבייג’ן
למרגלות הר געש
 

ארקיע ביזנס (צילום: יח"צ)

ארקיע ביזנס(צילום: יח"צ)


 
נוסעי המחלקה יוכלו להגיע לשדה התעופה עד 20 דקות לפני הטיסה ובדלפק ימתין עבורם כרטיס העלייה למטוס. באילת יבצעו הנוסעים באותו דלפק את הבידוק הביטחוני ואת הרישום לטיסה. בנוסף הנוסעים יתכבדו בשתיה וארוחה קלה וגם יהיו זכאים לעתון יומי. השירות מופעל בשלב זה משדה דב ובעתיד גם בטיסות מנתב”ג לאילת.
 
מחלקת נעסקים נמצאת במטוסי האמבראר ובעוד מספר שבועות גם במטוסי ה-ATR של החברה. לארקיע יש היום שני מטוסי אמבראר: אחד מהם שקיבלה לפני מספר שבועות, יתחיל לפעול בשבוע הבא וייקרא על שמו של רפי הר לב, מי ששימש כיו”ר ונשיא ארקיע בתקופה כשהיתה בהקפאת הליכים והביא להבראתה.
 
לדברי סמנכ”ל התפעול בארקיע עוז ברלוביץ השירות החדש מיועד בעיקר ללקוחות עסקיים המרבים לטוס בקו “הרעיון להשקת השירות נולד כתוצאה מבקשות שהתקבלו בחברה. יש לנו קהל נוסעים גדול המרבה לטוס על הקו, וחשובה לו מהירות הבידוק וההגעה המאוחרת לטיסה. החלטנו להרים את הכפפה ולהציע את השירות המשודרג במחיר בסיסי כדי להעצים את חווית השירות במטוסים החדישים ואני בטוח שהביקוש לשירות יהיה גדול”.
 
בינתיים, אתמול פרסמה רשות שדות התעופה את התחזית בטיסות הבינלאומיות מאירופה לאילת בתקופת חג הפסח, ממנה עולה כי בחג השנה תהיה רכבת אווירית שתביא כ- 8,000 נופשים מאירופה בטיסות ישירות לשדה התעופה בעובדה. התיירים יגיעו מצרפת, אנגליה, רוסיה, דנמרק, פינלנד והולנד. מדובר בגידול של כ-40% בהשוואה למספר הטיסות הבינלאומיות לאילת שהיו בפסח בשנה שעברה.
 
במהלך חג הפסח מתוכננים לעבור בנמל התעופה באילת כ-67 אלף נוסעים בטיסות פנים ארציות. מדובר בגידול של 3% בהשוואה לפסח בשנה שעברה.
 
 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.