סודות אילת

בדיקת קורונה לפני טיסה: זה המקום שהכי זול בארץ – וואלה! תיירות

הקרב על "למי יש הכי זול" עולה שלב, ועתה חברת Check2Fly, שהפעילה עד כה בדיקות קורונה לפני טיסה בנתב"ג והוחלפה על ידי Test2Fly, שוברת את המחיר של האחרונה (89 שקלים) ומציעה בדיקות ב-75 שקלים בלבד
התחרות על בדיקות הקורונה בישראל בישראל עולה שלב, כשהיום (שלישי) הודיעה חברת Check2Fly (מבית אומגה) שהיא תגבה עבור בדיקת PCR לפני טיסה 75 שקלים – המחיר הזול ביותר כרגע בארץ.

עם זאת, בדיקת הקורונה שעלותה 75 שקלים תיערך במיקום חדש – רחוב הברזל 3 בתל אביב (רמת החייל). קבלת תשובה עד 14 שעות ממועד הבדיקה. ביום ראשון הקרוב (14.11.21) תשיק החברה עמדת בדיקות נוספת במתחם האיירפורט סיטי שבסמוך לנתב”ג, תחילה בדיקות איטיות, ורק מים שלישי (16 בנובמבר) הן יהיו יותר מהירות (14 שעות עד לקבלת תשובה). המעוניינים בבדיקה מהירה מאוד (עד 4 שעות קבלת תשובה) ישלמו מחיר של 135 שקלים.

שתי עמדות הבדיקה החדשות יפעלו 24/7 ויעניקו בדיקות מהירות ואיטיות. שני מתחמי הבדיקות החדשים יצטרפו לעמדות החדשות של Check2Fly הממוקמות בקניון עזריאלי ובקניון הדיזינגוף סנטר שבתל אביב.
בדיקות קורונה לפני טיסה אחרות, אולם במחיר מעט יקר יותר, תוכלו לעשות גם בסניפי סופר פארם שונים – שם תשלמו 119 שקלים לבדיקה ו-89 שקים לבעלי כרטיס לייף סטייל. גם ברשת בי של שופרסל מתקיימות בדיקות כאלו, והמחיר שתשלמו עומד על 139 שקלים לבדיקה או 115 שקלים לחברי מועדון שופרסל ואפילו זול מכך – 95 שקלים – למחזיקי כרטיס שיקנו ב-100 שקלים בחנות.

גם איכילוב Well ומד”א מציעים בדיקה לפני טיסה בסניפי מד”א במחיר של 135 שקלים או במחיר של 119 שקלים למבוטחי חברות ביטוח נבחרות או מועדוני צרכנות נבחרים. כמו כן, ניתן להזמין בדיקה של איכילוב Well בבית הלקוח החל מ-185 שקלים ותוספת הגעה חד פעמית (המשתנה לפי אזור המגורים).

נוסעים החוזרים לארץ צריכים לבצע, כרגיל לעת עתה, את בדיקות הקורונה דרך חברת פמי פרימיום בנתב”ג. מחיר בדיקה למזמינים מראש – 80 שקלים. למשלמים במקום – 100 שקלים.

הפוסט בדיקת קורונה לפני טיסה: זה המקום שהכי זול בארץ – וואלה! תיירות הופיע לראשונה ב-טיסות זולות – השוואת מחירי טיסות לחול ב-תורזול.

source

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.