טיסות זולות

בעקבות איזיג'ט: כך הכי זול לטוס לאמסטרדם – ynet ידיעות אחרונות

חברת איזיג’ט הודיעה בסוף השבוע על פתיחת קו טיסות בין תל אביב ואמסטרדם, כפי שדווח לראשונה ב-ynet ו”ידיעות אחרונות”. תוך כשעתיים התנפלו הלקוחות על אתר ההזמנות של החברה ורכשו מאות כרטיסי טיסה במחיר של פחות ממאה יורו לטיסה הלוך ושוב. המחיר הוא ללא מסירת מזוודה.
 
מה שנותר לאחר מכן על המדפים הם מחירים יקרים יותר, לפעמים אפילו במאה אחוזים, אך בדיקה שערכנו אתמול (שבת) מגלה כי מי שמחפש מציאות, עדיין יוכל לטוס לאמסטרדם במחירים זולים משמעותית מאלה שנמכרים בחברות המסורתיות, אל על ו-KLM, והן בחברת טרנסאוויה, חברת הבת של KLM לטיסות מוזלות.
 

* המחירים בדולרים, וכוללים מסירת מזוודה. המחירים בסוגריים אינם כוללים מסירת מזוודה
** התאריכים שנבחרו אקראיים, אם כי לאחר תחילת הפעלת קו איזיג’ט לאמסטרדם 
 

איזיג’ט מסרה בהודעתה כי מחירי הפתיחה לטיסות בין תל אביב לאמסטרדם יהיו 48.49 יורו, ובדרך חזור המחיר ההתחלתי יהיה 46.49 יורו. המחירים הללו, כאמור, אינם כוללים מזוודה, עליה אפשר תוכלו אם תטוסו לתקופה קצרה. כמו כן, הם אינם כוללים הזמנת מושב ואוכל.
 
עוד הודיעה החברה כי טיסותיה יחלו ב-26 באוקטובר וכי תבצע 4 טיסות בשבוע בימים שני, רביעי, חמישי ושבת, לאורך כל השנה. עם זאת מערכת ההזמנות שלה איפשרה, בשלב זה, לבצע הזמנות רק עד סוף חודש פברואר 2016.

טרנסאוויה. הכי קרובה לאיזיג'ט

טרנסאוויה. הכי קרובה לאיזיג'ט


לפני כשנה פתחה איזיג’ט בסיס קבוע באמסטרדם והיה זה רק טבעי כי בעקבות פתיחתו היא תתחיל לקיים טיסות בין שתי הערים. המנהל המסחרי של איזיג’ט, האחראי בין היתר על הקו לישראל, ניל סלאבן, שביקר אז בישראל ציין כי החברה ערכה בדיקות וגילתה כי קיים ביקוש גדול מצד הקהל הישראלי לטיסות לאמסטרדם וכי המדיניות של איזיג’ט בכל הקשור לישראל היא להרחיב בה את הפעילות לכל היעדים באירופה שבהם יש לה בסיסים קבועים ודרישה מוכחת מהציבור בישראל.
 
בסוף השבוע אמר סלאבן כי בחברה מצפים שהקו החדש בין שתי הערים יהיה אטרקטיבי,
הן לתיירים והן לנוסעים לצרכי עסקים וכי פתיחתו מדגישה את המחוייבות של החברה כלפי ישראל תוך כוונה להמשיך ולהציע קווים נוספים.
 
חברת איזיג’ט החלה לטוס לפני כחמש שנים וחצי בין תל אביב ונמל התעופה לוטון שבלונדון. מאז היא הוסיפה קווים לברלין, פריז, ז’נבה, בזל, רומא, מילאנו, מנצ’סטר, נמל התעופה גטוויק ומחודש אוקטובר, כאמור, גם לאמסטרדם. מאז תחילת פעילותה בישראל הטיסה החברה ליעדים השונים מתל אביב יותר מ-1.8 מיליון נוסעים.
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.