טיסות זולות

בקרוב: טיסות מאילת ללונדון החל מ-129 שקלים לכיוון – ynet ידיעות אחרונות

אילת לונדון (צילומים: shutterstock)

ישיר מלונדון לאילת(צילומים: shutterstock)


חברת התעופה וויזאייר תתחיל להפעיל טיסות ישירות מלונדון לאילת בעונת החורף הקרובה, החל מ-25 באוקטובר. בבדיקה שערכנו לגבי תאריכים שונים מצאנו כי המחיר הזול ביותר הוא 258 שקלים לטיסה הלוך ושוב, ללא מזוודה וללא בחירת מושב.

מחירי טיסה וויזאייר (מתוך אתר וויזאייר)

הלוך-חזור ב-258 שקלים. צילום מסך מאתר וויזאייר(מתוך אתר וויזאייר)

 
הטיסות ימריאו בימים ראשון ורביעי. המטוסים ימריאו מלונדון בשעה 13:10 וינחתו באילת בשעה 20:40. ההמראות מאילת יהיו ב- 21:15 והנחיתות בלונדון ב-00:55. עוד לגבי המחירים: תמורת 534 שקלים תוכלו לרכוש כרטיס הלוך ושוב, כולל בחירת מושב, מזוודה במשקל של עד 20 קילוגרם וכן עלייה בעדיפות למטוס.
 
החברה תבצע את הטיסות בסיוע משרד התיירות והתאחדות המלונות באילת. וויזאייר תקבל מענק של 60 אירו עבור כל נוסע שתביא מלונדון לאורך כל העונה. וויזאייר, שבסיסה בבודפשט, היא כיום חברת התעופה הפעילה ביותר בישראל מבחינת מספר היעדים. היא מפעילה טיסות מנתב”ג ל-18 יעדים באירופה (כולל ללונדון) וכן מבצעת בחורף טיסות מאילת לוורשה, בוקרשט וריגה.

 
 

מטוס חברת וויזאייר (צילום: דני שדה) (צילום: דני שדה)

מטוס חברת וויזאייר(צילום: דני שדה)

וויזאייר מחירים מאילת ללונדון (צילום מתוך אתר וויזאייר)

129 שקלים לכיוון אחד מאילת ללונדון(צילום מתוך אתר וויזאייר)

חברת הלואו קוסט ההונגרית הטיסה בחמשת החודשים הראשונים של השנה יותר מ-400 אלף נוסעים מנתב”ג ליעדים שונים באירופה והציגה גידול של 87 אחוזים במספר הנוסעים. בהודעת החברה היא מציינת כי “פתיחת קו לונדון-אילת מהווה מהלך נוסף של חיזוק הנוכחות שלה בישראל ותרומה חשובה לתיירות הנכנסת והיוצאת ולקשרים העסקיים בין המדינות”.

 

 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.