טיסות זולות

בשורה לטסים: לונדון הרבה יותר זולה לילדים – ynet ידיעות אחרונות

משפחות עם ילדים שטסות ללונדון יגלו כבר היום כי ההוצאה המשפחתית על כרטיסי הטיסה הוזלה בעשרות רבות של לירות שטרלינג, דולרים, אירו או כל מטבע אחר שבו שילמו עבור הכרטיסים.

לונדון. פחות יקרה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)

לונדון. פחות יקרה(צילום: shutterstock)

 
על פי תקנה חדשה עליה החליט שר האוצר הבריטי כבר לפני כשנה, בוטל מס הנמל על ילדים מתחת לגיל 12 הן בטיסות בתוך אנגליה והן בטיסות בינלאומיות. מאתמול (ג’) הורחבה התקנה לבני נוער מתחת לגיל 16. המשמעות של התקנה החדשה היא חיסכון עצום למשפחות שטסות בטיסות בין אנגליה לשאר העולם וחיסכון זה בא לידי ביטוי גם למי שעושים חניית ביניים באנגליה. עבור הישראלים למשל, החיסכון משמעותי לטיולי בר המצווה הפופולריים.
 
מס הנמל ליוצאים מאנגליה הוא מהגבוהים בעולם ועומד על 13 לירות שטרלינג לטיסות בתוך אנגליה ובאירופה, עד וכולל טורקיה, והוא מגיע עד לסכום של 90 לירות שטרלינג לטיסות בקווים ארוכים, ובכלל זה לישראל.

בדיקת ynet: טיסות לילדים זולות משמעותית (צילום מסך: אתר easyjet) (צילום מסך: אתר easyjet)

בדיקת ynet: טיסות לילדים זולות משמעותית(צילום מסך: אתר easyjet)

 
בדיקה שערכנו אתמול בחברת איזיג’ט העלתה כי משפחה שמזמינה טיסה מתל אביב ללונדון וחזרה, תחסוך סכום של 90 אירו על כל אחד מהילדים בדרכו בחזרה לישראל.
חברות התעופה כבר התכוננו מבעוד מועד לתקנות החדשות וביטול העמלה לילדים כבר מובנה בתוך מחירי הכרטיסים. מי שהזמין כרטיסי טיסה זמן רב מראש יקבל החזר עבור מסי הנמל של הילדים, באופן אוטומטי או שיגיש בקשה לקבלת ההחזר.
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.