טיסות זולות

החברה שתטיס אתכם הכי מהר לסין מגיעה – ynet ידיעות אחרונות

מטוס החברה צבעוני ומעוטר בפנדה ()

מטוס החברה צבעוני ומעוטר בפנדה


בשורה לנוסעים מישראל למזרח הרחוק: חברת התעופה סצ’ואן איירליינס הודיעה היום (ג’) רשמית על פתיחת קו חדש וישיר מצ’נגדו בירת חבל סצ’ואן לתל אביב וזה הולך לקרות ממש בקרוב. טיסת הבכורה תצא כבר ב-26 בחודש ספטמבר 2018. החברה תפעיל שתי טיסות שבועיות מתל אביב ולרגל ההשקה מחיר כרטיס טיסה במחלקת התיירים יחל מ-599$ ובמחלקת העסקים החל מ-1,404$ כולל מיסים ושירות מלא.

בירת מחוז סצ'ואן: צ'נגדו (צילום: שאטרסטוק) (צילום: שאטרסטוק)

בירת מחוז סצ'ואן: צ'נגדו(צילום: שאטרסטוק)


כפי שפורסם בערוץ החופש לראשונה בתחילת יולי האחרון, משרד התחבורה אישר לחברה הסינית להפעיל קו חדש בין תל אביב לצ’נגדו ובכך היא מתווספת לשלוש חברות תעופה אחרות שמבצעות כיום טיסות מישראל לסין. 
 
היינאן איירליינס המפעילה טיסות לבייג’ינג ושנגחאי ומהחודש גם לגואנגזו ולשנזן. בנוסף, פועלת חברת התעופה קתאי פסיפיק, שמפעילה טיסות בקו תל אביב – הונג קונג, ואל על שמפעילה טיסות להונג קונג ולבייג’ינג.
 
 
אם אתם פחות מתלהבים לנחות דווקא בבירת סצ’ואן אולי תתלהבו יותר מהעובדה שניתן להמשיך בטיסה נוספת של החברה מצ’נגדו לערים בייג’ינג, שנגחאי, גואנגז’ו ואף הונג קונג – ללא תוספת תשלום. צ’נגדו היא העיר החמישית בגודלה במדינה ומפורסמת בעיקר בזכות דובי הפנדה הגדלים בתחומי המחוז.
 
תוצרת ישראל: גשר הזכוכית הגבוה בעולם

הקו הישיר לסין שישמח את חובבי הפנדה

סין: נפתח הגשר הארוך בעולם – מזכוכית

 

מטוס החברה מסוג איירבוס S330 ()

מטוס החברה מסוג איירבוס A330

 
בטיסות הישירות מנתב”ג הנוסעים יקבלו שירות מלא הכולל ארוחה חמה, מערכת בידור אישית ומזוודה במשקל 23 קילוגרם במחלקת תיירים ושתי מזוודות עד 32 קילוגרם במחלקת עסקים.
 
הטיסות יצאו בימי ראשון ורביעי. הטיסה תמריא מתל אביב בשעה 15:35 ותנחת בצ’נגדו בשעה 6:00 ביום שלמחרת. ההמראה חזרה מצ’נגדו תתבצע בשעה 2:15 ותנחת בתל אביב בשעה 7:35 בבוקר של אותו יום.
 
טיסות אלו מתואמות לטיסות ההמשך כך שיהיה ניתן לבצע טיסות פנים עם החברה לערים אחרות כאמור, ויותר מבוקשות, בסין. כך גם ביחס לטיסות ההמשך לרחבי אסיה ולאוסטרליה, דרך נמל הבית של חברת התעופה בצ’נגדו.

דיילת בצוות האוויר של החברה ()

באדום ושחור: דיילת ופנדה

  

לא חומוס ופיתה: הארוחה בטיסות החברה ()

לא חומוס ופיתה: הארוחה בטיסות החברה

בבדיקה מול חברות התעופה האחרות שטסות מישראל לסין מצאנו כי עם היינאן איירליינס תוכלו לטוס ב-764$ לבייג’ינג בטיסה שיוצאת ב-26.9 וחוזרת ב-24.10. בתאריכים דומים מצאנו טיסה עם אל על במחיר 914$ גם כן לבייג’ינג.

 
להונג קונג נמצאה טיסה עם קתאי פסיפיק ב-1,307$ בסוף ספטמבר ועם אל על ב-1,152$. לשנגחאי מצאנו טיסה עם היינאן ב-784$ אך עם עצירה אחת בדרך הלוך ואילו לגואנזו – היינאן תטיס אתכם ב-709$, גם פה עם עצירה אחת בבייג’ינג רק בטיסה הלוך.
 
כל המחירים הנ”ל כוללים שירות מלא בטיסות ומזוודה במשקל 23 קילוגרם לרוכשי כרטיס במחלקת תיירים. עם זאת, יש לזכור כי המחירים שמתפרסמים היום מצד סצ’ואן איירליינס הם מחירי השקה בלבד ויעלו לאחר מכן.

סימן ההיכר של העיר והמחוז כולו: דובי הפנדה (צילום: שאטרסטוק) (צילום: שאטרסטוק)

סימן ההיכר של העיר והמחוז כולו: דובי הפנדה(צילום: שאטרסטוק)

 
הטיסה מישראל לצ’נגדו תארך שמונה שעות ו-20 דקות וזו תהיה הטיסה הקצרה ביותר שפועלת בין ישראל לסין. הטיסות יופעלו במטוסים רחבי גוף מדגם איירבוס A330 ובהמשך גם על ידי מטוס ה-A350 החדיש אשר לאחרונה התווסף לצי המטוסים של החברה. בקו לתל אביב יוצעו 277 מושבים במחלקת תיירים ו-24 מושבים במחלקת עסקים.
 
הקו החדש ייתן מענה לדרישה ההולכת וגוברת הן מצד אנשי עסקים והן מצד המטיילים לסין והמזרח הרחוק להידוק הקשר בין המדינות. “אנו נרגשים לחנוך קו טיסה ישיר מתל אביב, אשר ביססה את עצמה כבירה עסקית עשירה בתרבות ומתקדמת מבחינה טכנולוגית.
 
“הנוסעים מישראל יוכלו ליהנות מלוח זמנים אידאלי לסין במטוסים המתקדמים שלנו, שמאפשרים לנוסעים מישראל חיבורים נוחים ליעדי המשך בשירות מעולה ובמחירים אטרקטיביים”, אמר לי גואנג מנכ”ל סצ’ואן איירליינס. 

מחלקת התייריםבחברה הסינית ()

מחלקת התיירים בחברה הסינית

  

מחלקת העסקים בסצ'ואן איירליינס ()

מחלקת העסקים בסצ'ואן איירליינס

המסכים האישיים במחלק העסקים ()

המסכים האישיים במחלקת העסקים

  
סצ’ואן איירליינס נוסדה בספטמבר 1986, רשת הטיסות שלה כוללת מעל ל-270 יעדים פנים ארציים ובין לאומיים. צי המטוסים של החברה כולל 130 מטוסי איירבוס ועד סוף 2020 יתווספו עוד כ-50 מטוסים חדשים לחברה.
 

 
 

 
 
 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.