טיסות זולות

החל מהחורף: הלוך-חזור ללונדון ב-626 שקלים, וקו ישיר מאילת לבודפשט וסופיה – ynet ידיעות אחרונות

 
  

 
לטייל בלונדון – ולקפוץ לאמסטרדם ברכבת

 

 
מחירי הטיסות, יתחילו ב-34.91 אירו (כ-148 שקלים) מתל אביב ומ-112.55 אירו (כ-477 שקלים) בדרך לתל אביב. בעת הבדיקה שעשינו בסוף השבוע מצאנו טיסות במחירים אלה. המחיר הוא לפני מסירת מזוודה ובחירת מושב, אבל כולל מזוודת טרולי תקנית.
 
אנחנו בחרנו להזמין גם מושבים רגילים (תוספת של 4 אירו לכיוון) ומזוודה במשקל של 15 ק”ג (תוספת של 27.94 אירו לכיוון) והגענו למחיר של 211.34 אירו (כ-897 שקלים) לכרטיס הלוך-חזור. בלעדי המושבים והמזוודה המחיר לכרטיס הלוך-חזור היה 147.46 אירו (כ-626 שקלים).

מטוס איזיג'ט (צילום: דני שדה)

מטוס איזיג'ט(צילום: דני שדה)

 

לונדון (צילום: shutterstock)

לונדון(צילום: shutterstock)

איזיג’ט היא חברת הלואו קוסט הראשונה שהחלה לטוס לישראל והיא מפעילה היום לארץ קווים מלונדון (3 נמלי תעופה, כולל החדש), ברלין (שני נמלי תעופה), בורדו, ז’נבה, באזל, ליון, מנצ’סטר, אמסטרדם, מילאנו, נאפולי, פריז וניס.

 

 
כמו כן, בסוף השבוע הודיעה גם חברת וויזאייר כי היא מוסיפה בעונת החורף הקרובה – החל מנובמבר – טיסות לאילת (שדה התעופה בעובדה) מסופיה ובודפשט. מדובר בשתי טיסות שבועיות מכל אחד מהיעדים והן מופעלות בשיתוף עם משרד התיירות.
 
הטיסות להונגריה ייצאו בימים שני ושישי. הטיסות לבולגריה ייצאו בימים שלישי ושבת. המחירים הזולים שמצאנו בחיפוש במוצאי שבת היו 129 שקלים מאילת לבודפשט, ו-109 שקלים לטיסת חזור. מחיר הטיסות מאילת לסופיה מתחיל ב-89 שקלים לכיוון. ללא מסירת מזוודה או בחירת מושב.

 

בודפשט הונגריה (צילום: shutterstock)

בודפשט, הונגריה(צילום: shutterstock)


סופיה בולגריה (צילום: shutterstock)

סופיה, בולגריה(צילום: shutterstock)

שר התיירות יריב לוין אמר: “אני מברך את וויזאייר על החלטתה להעמיק את פעילותה בישראל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויות להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה שיביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל”.

 

 

 

 
נתונים נוספים שמפרסמת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מלמדים כי כחמישה אחוזים מכלל הישראלים שיצאו לחו”ל ביולי עשו זאת יותר מפעם אחת ו-63% מבין אלה שיצאו לחו”ל יותר מפעם אחת הם גברים.
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.