טיסות זולות

הכי זול שראינו: טיסות לישראל ב-1 אירו – ynet ידיעות אחרונות

וינה אילת (צילומים: shutterstock)

מטורף: מווינה לאילת ב-1 אירו(צילומים: shutterstock)


הכי זול שראינו עד היום: אחרי מבצעי הטיסות ב-4.99 אירו של ריינאייר, חברת התעופה ההונגרית וויזאייר יוצאת עם מבצע נמוך אפילו מזה. חברת הלואו-קוסט, שמבצעת טיסות ישירות ממספר ערים באירופה לאילת, מציעה בימים אלה טיסות מבירות בולגריה ואוסטריה לשדה התעופה בעובדה במחיר של 1 אירו.

המבצע באתר וויזאייר

המבצע באתר וויזאייר


גם סופיה משתתפת במבצע לאילת באירו אחד (צילום: iStock) (צילום: iStock)

גם סופיה משתתפת במבצע לאילת באירו אחד(צילום: iStock)

 
החברה מפרסמת את המבצע באתר האינטרנט שלה. בדיקה שערכנו מלמדת כי אכן יש מחירים באירו אחד. כך למשל בתאריכים 5.1.19 ו-8.1.19 מצאנו טיסה מווינה לעובדה במחיר של אירו אחד. כרטיס טיסה הלוך ושוב, בתאריכים 5-12 בינואר הוצע במחיר של 10.99 אירו.
 
ריאיון עם מנכ”ל וויזאייר:
 
המחיר הוא לכרטיס “ערום”, כלומר ללא טרולי, ללא מזוודה, ללא בחירת מושב וכמובן גם ללא אוכל. אבל עם אפשרות לקחת תרמיל גב לא גדול.
 
עיכוב של יממה בטיסה לוורשה עם חברת וויזאייר
נוסע ישראלי ישן במעבר במטוס בטיסת וויזאייר ללונדון
מדריך: כל מה שצריך לדעת על טיסות לואו-קוסט

בדיקה של כרטיס טיסה הפוך, כלומר התחלה באילת וחזרה מווינה בתאריכים 8-15.1.19 מראה סיפור שונה לחלוטין. במקרה הזה הטיסה הלוך תעלה 199 שקלים, אבל הטיסה חזור מווינה תעלה ארבעה שקלים בלבד.

וינה, בירת אוסטריה (shutterstock) (shutterstock)

וינה, בירת אוסטריה(shutterstock)

 
נמצאו גם טיסות יותר זולות מישראל לאוסטריה: אם תרצו לטוס מאילת ב-12 בינואר ולשוב ב-15 בינואר המחיר לטיסות הלוך ושוב יהיה 10.88 אירו. זאת כאשר הטיסה מווינה מחושבת לפי 4 שקלים והטיסה מאילת לפי 39 שקלים.
 
המחירים הם, כמובן, ללא כל התוספות שלא בהכרח חייבים אותן. אם תרצו בכל זאת לקחת טרולי למטוס הוא יעלה לכם 40 שקלים לכיוון ומזוודה במשקל של 20 ק”ג תעלה לכם 132 שקלים לכיוון, יותר מהכרטיס עצמו.


 
למרות המחיר המצחיק שמשלמים הנוסעים חשוב לדעת שחברת התעופה אינה משלמת מסי נמל בשדה התעופה בעובדה ובנוסף שמשרד התיירות מסבסד את תיירות החורף לאילת ומעביר לחברות התעופה סכום של 60 אירו עבור כל נוסע (תייר) שנוחת בשדה התעופה באילת. זאת גם אם מתברר שהנוסע בכלל עובר את הגבול ומבלה את חופשתו במצרים או בעקבה.
 
יצוין כי מספר הטיסות שלהן מוצע המחיר הזול הוא קטן והסיבה העיקרית לכך היא מיעוט הנוסעים שמגיעים לישראל בתקופה שלאחר תחילת השנה החדשה. זו אחת הסיבות לכך שחברת אייר אירופה הפסיקה את הטיסות לאילת לאחר פחות מחודש.
 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.