טיסות זולות

וויזאייר טסה מוורשה לאילת, סאן דור לקרקוב – ynet ידיעות אחרונות

חברת הלואו-קוסט וויזאייר החלה לטוס מוורשה לאילת (עובדה) ותפעיל במהלך החורף שתי טיסות שבועיות בין שתי הערים. החברה החלה להפעיל את הקו לאחר שקיבלה ממשרד התיירות מענק בסכום של 45 אירו לכל תייר שתביא לעיר הדרומית. במהלך החורף צפויים להגיע בדרך זו אלפי תיירים לישראל.

ורשה בלילה     (צילום: iStock) (צילום: iStock)

ורשה בלילה (צילום: iStock)


מי שיוכל ליהנות מטיסות החברה הם גם אנחנו, הישראלים. במקומות הפנויים על הטיסות נוכל לטוס לוורשה במחירים מצחיקים ממש. בדקנו ומצאנו באתר החברה כרטיסים הלוך ושוב במחיר של 284 שקלים, כולל בחירת מושב ועם תיק יד קטן. עבור מזוודה במשקל של 23 ק”ג התבקשנו לשלם 199 שקלים מאילת לוורשה ו-157 שקלים לטיסת החזור. גם עבור תיק יד שחורג מהגודל שקבעה החברה תיאלצו לשלם.
 
שר התיירות יריב לוין כי נחיתת וויזאייר באילת היא הצלחה של מאמצי השיווק של משרדו. “אין לי ספק כי פתיחת הקו החדש תוביל להמשך קידומה ופיתוחה של העיר אילת וענף התיירות בה”.
 
אבל וויזאייר לא לבד על מפת התיירות של ישראל ופולין. חברת סאן דור תפעילה החל מסוף מרץ 2017 שתי טיסות שבועיות לקרקוב, העיר השנייה בגדולה בפולין. הטיסות ייצאו בימי שני ושישי בשעה 7:50 בבוקר והמחיר יהיה החל מ-349$ לכרטיס הלוך ושוב.

קרקוב. אמנותית ומסקרנת (צילום: Jar.ciurus) (צילום: Jar.ciurus)

קרקוב. אמנותית ומסקרנת(צילום: Jar.ciurus)

מנכ”ל סאן דור, מיקי שטרסבורגר מציין כי ההחלטה לבצע טיסות לקרקוב באה בשל הגידול בתנועת הנוסעים בין ישראל ופולין בשנים האחרונות. “מדובר בביקושים הגוברים הן בקרב התנועה העסקית והן תנועת תיירות הפנאי היוצאת מישראל. להערכתנו, בעקבות פתיחת הקו, עד סוף שנת 2018 יגיעו גם עשרות אלפי תיירים מפולין לישראל”.
 
קרקוב הפכה בשנים האחרונות לאחד מיעדי התיירות החדשים הפופולריים ביותר באירופה, בין היתר בזכות היותה משופעת במוסדות תרבות ואמנות, חנויות אופנה וגלריות רבות זאת, לצד היסטוריה ומורשת יהודית ארוכת שנים. מלבד היותה עיר תיירותית מבוקשת, קרקוב מהווה מרכז עסקים והייטק מתפתח בפולין ובאירופה כולה וחברות בינלאומיות רבות ממוקמות בעיר.
 
ולכיוון אחר לחלוטין – חברת התעופה הסינית היינאן יצאה במבצע טיסות הלוך ושוב לבייג’ינג במספר תאריכים בחודש ינואר, במחיר 399$. באתר החברה אכן ניתן למצוא כרטיסים במחיר נמוך זה ליציאות מתל אביב ב-9 בינואר וחזרות ב-15 או ב-17 בחודש. בשאר הטיסות מתל אביב המחיר מתחיל ב-500$. יצויין כי החברה הכפילה את כוחה בתקופה האחרונה בישראל, ומטיסה נכון להיום את מרבית הנוסעים בין תל אביב לבייג’ינג.
 
כפי שפרסמנו הבוקר (ג’) ב-ynet, גם המחירים לניו יורק בירידה, ואם רק תסכימו לבלות חצי יום בפריז או באמסטרדם בדרך לתפוח הגדול, תוכלו לטוס לשם בחודש ינואר 2017 לראשונה במחיר הנמוך מ-500$.
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.