טיסות זולות

וויזאייר מוסיפה 4 קווים מאילת לאירופה; 178 שקלים לטיסה לבוקרשט – ynet ידיעות אחרונות

חברת התעופה וויזאייר הודיעה היום (ד’) על פתיחתם של ארבעה קווים חדשים בענות החורף הקרובה מאילת למרכז ומזרח אירופה. היעדים החדשים הם: ריגה, קטוביץ’, פראג ובוקרשט. החברה תקבל עבור הפעלת הקווים החדשים סבסוד בגובה של 45 אירו לכל תייר שהיא תביא לאילת וכפועל יוצא יוכלו תושבי אילת או מי שירצה לטוס מאילת ליעדים אלה, לזכות בטיסות במחירים זולים ביותר.

וויזאייר. ארבעה יעדים חדשים (צילום: Wizz Air) (צילום: Wizz Air)

וויזאייר. ארבעה יעדים חדשים(צילום: Wizz Air)


הכרזת החברה על הפעלת הקווים החדשים מצביעה על מחוייבותה לשוק הישראלי. החברה מפעילה כיום קרוב ל-20 קווים מתל אביב ליעדים שונים באירופה והיא למעשה החברה שמפעילה יותר קווים מישראל מכל חברת תעופה אחרת. ארבעת הקווים החדשים שהיא מפעילה מאילת מצטרפים לקו בין אילת לוורשה שעליו החברה הכריזה מוקדם יותר.
 
לא מכבר אמר מנכ”ל ומייסד החברה, ג’וזף ואראדי כי החברה נמצאת במגעים מתקדמים להקמת בסיס קבוע בישראל ובכך תהיה חברת התעופה הזרה היחידה שמפעילה בישראל בסיס. ואראדי הוסיף כי החברה מגדילה כל העת את הפעילות שלה בישראל וכי מדובר בשוק חשוב מאוד עבורה.
 
יצוין כי בעוד כשבועיים יגיע מנכ”ל החברה לפגישות בירושלים על מנת לדון בהגדלת הפעילות של החברה בישראל. הוא אמור להיפגש עם שר התיירות, יריב לוין, ועם שר התחבורה, ישראל כץ ובכירים במשרדים אלה.
 
בבדיקה שערכנו באתר החברה היום, מצאנו כרטיסים ללריגה במחיר מ-333 שקלים לטיסת הלוך ושוב, לפראג במחיר שמתחיל ב-308 שקלים הלוך ושוב, לקטוביץ’ במחיר של 258 שקלים הלוך ושוב לפחות, ולבוקרשט במחיר של 178 שקלים הלוך ושוב. המחיר אינו כולל מסירת מזוודה וגם אינו כולל עלייה למטוס עם טרולי בגודל תיקני, אלא עם תיק קטן בלבד. הוא גם אינו כולל מושב מוזמן מראש ולא כולל אוכל.
 
 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.