טיסות זולות

וורלד 8 – כל מה שחשוב לדעת – Bizportal

אחרי הפסקה לא קצרה בכלל – מתחילים יותר ויותר ישראלים לצאת מהארץ אל חופשות ונסיעות מעבר לים. חיים לצד קורונה ועלויות טיסה נמוכות – הובילו לכך שיותר ישראלים נוסעים לחו”ל, והם עושים זאת החל מעבור חופשה, עד מגורים או עסקים.
אחרי הפסקה לא קצרה בכלל – מתחילים יותר ויותר ישראלים לצאת מהארץ אל חופשות ונסיעות מעבר לים. חיים לצד קורונה ועלויות טיסה נמוכות – הובילו לכך שיותר ישראלים נוסעים לחו”ל, והם עושים זאת החל מעבור חופשה, עד מגורים או עסקים.
אבל למרות מחיר הטיסה הנמוך, עלות השיחות הסלולריות בחול עדיין נותרת גבוהה, ורבים מהישראלים מחפשים פתרון להוצאה הגדולה. אחד הפתרונות מגיע באמצעות סים בינלאומי המוכר בשם וורלד 8.
אבל מה צריך לדעת על וורלד 8 ?
מדובר בכרטיס סים חכם המאפשר שימוש בסלולרי בעלות זולה, שיחות וגלישה אינטרנטית, שליחות הודעות וואטסאפ וסמסמים, והכול בעלות נמוכה ומשתלמת. מדובר בחסכון של מאות שקלים, ותשלום של כמה עשרות שקלים בלבד, תוך חסכון משמעותי בהוצאות. כרטיס זה, מאפשר למשתמשים לשלם הרבה פחות ממה שהם נאלצים בדרך כלל כשהם נמצאים מעבר לים.
מה מאפשר סים וורלד 8?:
חשוב לדעת שמדובר בכרטיס סים בינלאומי באמצעותו אפשר ליצור קשר עם כל אחד,  בכול מקום בעולם. הכרטיס מאפשר שימוש רב פעמי בסלולר ותשלום זול משמעותית מזה שמציעות חברות הסלולר. בכרטיס אפשר להשתמש מיד כשנוחתים בחו”ל ולהשתמש בו בשליטה מלאה באמצעות הטענה, שנטען כל פעם מחדש ושומר יתרה לנסיעות אחרות במידה ונותרה יתרה בכרטיס.
כמה זה עולה לנו? ואיפה אפשר לקנות?
כרטיס סים וורלד 8 משווק לכל מנויי חברות הסלולר, ואפשר לרכוש אותו בדואר  בסניפים בכול רחבי הארץ, או שאפשר להזמין אותו אונליין. העלויות כפי שציינו, זולות משמעותית מהעלויות אותן מציעות חברות הסלולר, כמו למשל גלישה באירופה בחמישים שקלים בלבד, או ביצוע שיחות חינם בכול ימי השבוע מכול מקום. לדוגמא: אפשר לרכוש 80 דקות שיחה ו80 סמסמים לכל העולם ב60 שקלים בלבד. במחיר כזה אפשר לקבל גם חבילת גלישה של 1GB .
אחד היתרונות החשובים בכרטיס זה הוא התוקף שלו שקיים עד 4 שנים מרגע השימוש, לכן גם אם לא ניצלתם את כל היתרה שישנה בכרטיס – תוכלו לנצלה בנסיעות הבאות שלכם לחו”ל.
בקיצור, וורלד 8 הוא כרטיס שחברות הסלולר שלכם לא רוצות שתדעו עליו, משום שהוא מציע הוזלה משמעותית במחירי השיחות, ההודעות והגלישה בחו”ל. בעולם גלובאלי בו טיסות זולות מספקות יותר נסיעות לחו”ל – אין שום סיבה שלא תבחרו באופציה הנוחה והזולה ביותר לתקשר עם כל אחד, מכול מקום, ביעילות ובקלות.

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.