טיסות זולות

חדש: חברת טראנסאוויה מתחילה לטוס לאילת – ynet ידיעות אחרונות

חברת הלואו קוסט ההולנדית טראנסאוויה שהיא חברת בת של התאגיד אייר פרנס ו-KLM מתחילה לבצע טיסות ישירות מאמסטרדם לאילת. מחיר כרטיס טיסה הלוך ושוב לפי בדיקה שערכנו עבור חודש נובמבר הקרוב עומד על 98 אירו. 49 אירו לכיוון.
 
מבחינת העיר הדרומית מדובר בתחילת טיסות סדירות של תיירים מהולנד לאילת ומבחינת האילתים מדובר בקו נוסף שיאפשר להם לטוס לחופשות בחו”ל תוך שהם מדלגים על הצורך להגיע לנמל התעופה בן גוריון.

חברת טראנסאוויה מגיעה לאילת (צילום: דני שדה)

חברת טראנסאוויה מגיעה לאילת(צילום: דני שדה)

 
שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ מסר כי עוד טרם פתיחתו של נמל התעופה הבינלאומי “רמון” יש גידול בחברות תעופה זרות המגיעות לאילת בעידוד משרד התחבורה, רשות שדות התעופה ומשרד התיירות – המביא לעלייה דרמטית בתיירות לעיר הדרומית.

מאילת ועד אמסטרדם (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)

מאילת ועד אמסטרדם(צילום: Shutterstock)

 
אוליבר ניוטון, מנהל פתיחת יעדים חדשים בחברה ההולנדית אמר כי הוא שמח להודיע על פתיחת הקו בין אמסטרדם לאילת, בעיקר לאור ההצלחה והפופולריות של פעילות החברה בישראל והגידול בתיירות בין הולנד לישראל בשנים האחרונות. “אנחנו משוכנעים שהקו הזה יצליח ויאפשר לנוסעים לטוס בין שני היעדים במחירים אטרקטיביים,” אמר.
 
חברת טראנסאוויה, על פי התכנית, תבצע החל מעונת החורף הקרובה שתי טיסות שבועיות בימים רביעי ושבת בין אמסטרדם לאילת. על פי התחזית היא תתחיל את טיסותיה כבר לנמל התעופה “רמון” שצפוי להיפתח לקראת חגי תשרי או במועד סמוך לאחר מכן. החל ממחר ניתן יהיה לבצע באתר של החברה הזמנת טיסות לחורף הקרוב.
 
טראנסאוויה החלה לפעול בישראל בשנת 2014 והיא מפעילה כיום טיסות מוזלות בישראל – מנתב”ג לבירת הולנד אמסטרדם ואיינדהובן – עיר בדרום המדינה. כמו כן גם לשתי ערים בצרפת – ליון ופריז הבירה. מתחילת השנה היא הטיסה בקווים אלה מעל 100 אלף נוסעים.

ההולנדים חוזרים לאילת (צילום: שאטרסטוק) (צילום: שאטרסטוק)

ההולנדים חוזרים לאילת(צילום: שאטרסטוק)

  
בעונת החורף 2017 שמסתיימת בימים אלה בוצעו מאילת טיסות ל-14 מדינות ול-27 יעדים בהם שמונה בפולין, שלושה ברוסיה וחמישה בגרמניה. מספר הנוסעים – ישראלים ותיירים, שטסו בטיסות אלה גדל ב-63 אחוזים בהשוואה לעונת החורף הקודמת.
 
ברבעון הראשון של השנה הגיעו לאילת בטיסות ישירות מאירופה קרוב ל-60 אלף תיירים, גידול של 107 אחוזים בהשוואה לנתוני הרבעון הראשון של 2017.
 
חברת אל על הוסיפה החל מהיום (ב’) טיסה יומית נוספת אל התפוח הגדול. הטיסה תתבצע במטוס בואינג 787 ה”דרימליינר”, בקו בין נתב”ג לנמל התעופה ניו ארק שבניו ג’רסי. יחד עם טיסה זו החברה תבצע חמש טיסות יומיות בין נתב”ג לנמלי התעופה של ניו יורק ותבצע עד 28 טיסות שבועיות.

עוד טיסת אל על עם הדרימליינר לניו יורק (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)

עוד טיסת אל על עם הדרימליינר לניו יורק(צילום: שאול גולן)

 
הקו בין נתב”ג לנמל התעופה ניו ארק נחשב לקו תחרותי במיוחד עבור חברת אל על בו היא מתחרה בחברת התעופה יונייטד. בקו לנמל התעופה JFK היא מתחרה בחברת התעופה דלתא איירליינס.
 
עד לפני כניסת מטוסי הדרימליינר לשירות, הפעילה החברה בקו לניו ארק את מטוסי הבואינג 777. לאחר הגעת מטוס הדרימליינר הראשון לחברה היא החליטה להציב אתו באופן קבוע בטיסת הלילה לניו ארק.
 
היום כאמור, החלה החברה להפעיל טיסה נוספת של מטוס “החלומות”. הטיסה הלוך – 025 ממריאה מתל אביב בימים ראשון עד חמישי בשעה 13:50 ונוחתת בניו ארק בשעה 18:35 זמן מקומי. הטיסה חזרה – 026 תצא מארה”ב גם כן בימים ראשון עד חמישי ומוצאי שבת בשעה 21:00 ותנחת בישראל בשעה 14:25 ביום שלמחרת. מחיר כרטיס הטיסה הלוך ושוב מתל אביב יהיה החל מ-1,019 דולרים למבוגר.
 
 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.