טיסות זולות

טיסות זולות למזרח: תאילנד בפחות מ-600 דולר – וואלה! תיירות

מחירי הטיסות בעולם כל כך נמוכים לאחרונה שגם המזרח הרחוק, ואפילו הוואי ואוסטרליה, בהישג יד. בחיפוש שערכנו מצאנו טיסות זולות לחודשיים הקרובים למספר יעדים במזרח, כמו סיאול, בנגקוק, טוקיו ודלהי סביב 600 דולר ופחות. אז זה הזמן להתכונן לאביב
בעל הבית ממשיך להשתגע, ומחירי הטיסות לחו”ל ממשיכים לצנוח לחודשים הקרובים. בתחילת השבוע בדקנו עבורכם את מחירי הטיסות לארה”ב, שעמדו סביב 400 דולר (!) מינואר ועד מרץ השנה.

הפעם בדקנו כמה יעלה לכם לטוס בתקופה הקרובה ליעדים שונים במזרח הרחוק, והופתענו לגלות מחירי רצפה ליעדים נבחרים כמו תאילנד, טוקיו, דלהי, סיאול ואחרים.

בדיקה שערכנו באתר חיפוש הטיסות Skyscanner, מצאה כי טיסה (לא ישירה) לבנגקוק בחודש מרץ תעלה לכם רק 578 דולר הלוך-חזור עם אוזבקיסטן איירליינס, כל עוד תסכימו לעצור כמה שעות בטשקנט, הבירה, ובסך הכל 13 שעות ו-20 דקות של טיסה והמתנה ביעד. לא רע. גם טיסת החזור תיארך 15 שעות כולל הכל.

מי שיבחר לטוס לדרום קוריאה, יוכל לעשות זאת בחודש מרץ עם איירופלוט במחיר של 659 דולר בלבד, עם עצירה במוסקבה, ובסך הכל 15 שעות של טיסה כולל המתנה.
גם טוקיו נמצאת בטווח המחירים הזולים, וכאן אין לכם מה להפסיד, היות וליפן אין כרגע טיסות ישירות מישראל וכל מי שירצה לנפוש במרץ בארץ השמש העולה ייאלץ לטוס לפחות פעמיים. אנחנו מצאנו טיסה במחיר של פחות מ-700 דולר, שבה תטוסו עם חברת סוויס לציריך, תמתינו שם כמה שעות ותמריאו שוב לטוקיו, ובסך הכל 20 שעות ו-35 דקות של טיסה וקונקשן במחיר של 686 דולר לאדם (הלוך-חזור).

גם הודו נמצאת על הראדר שלנו, וטיסת הלוך ושוב לדלהי (שאליה אין שום טיסה ישירה מישראל) תעלה לכם בפברואר רק 596 דולר עם סוויס ועצירה בציריך – ובסך הכל 16 שעות של טיסה והמתנה.

בואו נרחיק מעט, אבל מה זה להרחיק כשכל כך זול לטוס: בדקנו טיסה לסידני, אוסטרליה, ושם כבר תשלמו יותר, אבל עדיין מאוד זול – רק 984 דולר לטיסה עם שתי עצירות (בייג’ין ובצ’אנגשה שבמחוז יונאן) ובסך הכל 32.5 שעות של טיסות והמתנה, אבל עם חברת היינאן הסינית שנחשבת לחברת תעופה מפנקת.

ונסיים עם ממתק, למי שרוצה לנפוש ביעד החופשות של הנשיא אובמה (ואולי גם יפגוש בו שם עם סיום תפקידו כנשיא) – הוואי. בבדיקה שערכנו, מצאנו טיסה להונלולו עם טורקיש איירליינס, הכוללת שתי עצירות (באיסטנבול וסן פרנסיסקו), במחיר של 1,180 דולר בלבד, ובסך הכל 25 שעות ו-40 דקות של טיסות והמתנה.

נו, אז איפה אתם באביב?

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.