טיסות זולות

טיסות לאיחוד האמירויות עם פליי דובאי, אל על או ישראייר – וואלה! תיירות

הישראלים מסתערים: במהלך דצמבר יהיו ימים שבהם יירשם שיא במספר הטיסות בין איחוד האמירויות וישראל. בארבעת החודשים הקרובים צפויות 1,397 טיסות בין תל אביב לאיחוד האמירויות ובחריין
בשנה שעברה, ב-26 בנובמבר 2020, נערכה הטיסה המסחרית הראשונה בין איחוד האמירויות וישראל. כיום, כשנה מאוחר יותר, השוק גדל באופן משמעותי – עם שמונה חברות תעופה ועד ל-14 טיסות יומיות.

כזכור, 15 חודשים חלפו מאז שנחתם הסכם הנורמליזציה בין הצדדים, שהביא עמו יחסים דיפלומטיים מלאים. מעט מאוחר יותר, נחתם גם הסכם עם בחריין. ובניגוד מה שמכונה “השלום הקר” עם מצרים וירדן, הרי שבמקרה זה, מדובר בשלום חם. על כך יעיד, בין השאר, ענף התעופה.

שמונה חברות תעופה טסות בין ישראל לאיחוד האמירויות, ועל רקע זה תשיק חברת אמירייטס (שמושבה בדובאי) קו יומי נוסף ב-6 בדצמבר, כפי שפירסמנו כאן בוואלה! תיירות. ב-16 בדצמבר, צפויה גם וויז אייר אבו דאבי להציע שלוש טיסות שבועיות עד סוף החורף. החל מ-27 במרץ, הקו יהפוך להיות יומי.
אתר התעופה Simple Flying מדווח כי על פי לוח הטיסות הצפוי מ-23 בנובמבר השנה ועד 26 במרץ 2022, נראה כי בין ישראל והאיחוד יטוסו 1,397 טיסות, כאשר החברה הדומיננטית מכולן היא חברת הלואו-קוסט פליי דובאי (flydubai).

על פי הנתונים הצפויים, מדובר בעד 14 טיסות יומיות. שני שיאים אלו יתרחשו ב-8 וב-30 בדצמבר. הממוצע לתקופה זו עומד 10 טיסות יומיות, בין השאר בשל העובדה כי חברות ישראליות אינן טסות בשבת.
פליי דובאי: 495 טיסות
סאנדור: 216
ישראייר: 195
אל על: 183
אמירייטס: 111
ארקיע: 109
איתיחאד: 52
וויז אייר אבו דאבי: 44

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.