טיסות זולות

טיסות לניו יורק בפסח 2022: מצאנו גם ב-540 דולר – וואלה! – וואלה! תיירות

החורף היא התקופה להזמין את חופשת האביב שלכם, כשליל הסדר יחול השנה ב-15 באפריל. בדקנו טיסות לניו יורק – זמן מצוין לחופשה ארוכה – ומצאנו מחירים זולים בעידן הקורונה. ועם שער הדולר של היום – זה בכלל משתלם
חופשת פסח מתקרבת מאוד – עוד חודשיים וחצי ואנחנו שם. השנה ליל הסדר יחול ביום שישי ה-15 באפריל, ואם עוד לא החלטתם היכן תעבירו את חופשת החג בעידן הקורונה (שוב), הנה הצעה די מפתה שמצאנו היום (שלישי) באתרי חיפוש הטיסות.

חופשה ארוכה כמו פסח מתאימה דווקא ליעדים ארוכים, שדי ירדו לאחרונה ממפת החופשות העולמית עקב התפשטות הנגיף, ובניו יורק האטרקטיבית בכל מזג אוויר צפוי להיות בתקופה זו מזג אוויר נעים, אבל לכו תדעו עם ההתחממות הגלובלית הזו.

כך או כך, מצאנו טיסות ישירות מאוד זולות ל”תפוח הגדול” לחג החירות במחיר של 539 דולרים הלוך-חזור עם יונייטד איירליינס. עם הדולר של היום, זה יוצא 1,703 שקלים לכרטיס הלוך-ושוב. לא רע בכלל בעונה מבוקשת כמו פסח.
הטיסות שמצאנו במחיר הנ”ל הן למשך שבוע ויותר (16-9 באפריל, 29-20 באפריל, 29-17 באפריל), אך יש גם לזמנים ארוכים יותר. לאחר שנכנסו שוב לחפש את המחיר הזול, האתר כבר הקפיץ לנו את המחיר ב-50 דולרים ל-589. שימו לב לנקות “עוגיות”, או לגלוש “בסתר” כשאתם מחפשים טיסות, אולם האלגוריתם של מנועי החיפוש, במקרה הזה “סקייסקנר” מעלה את המחיר לפי ביקוש וחיפושים, לאו דווקא כי הוא מזהה אתכם.

ומה בקשר לחברות תעופה אחרות שטסות מהארץ לניו יורק? אז אמריקן איירליינס, דלתא איירליינס ואל על מציעות מחירים של 800 דולרים וצפונה, כשרוב המחירים עומדים בתקופה זו על סביב אלף דולרים ויותר.

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.