טיסות זולות

יונייטד איירליינס תפעיל 3 טיסות שבועיות מתל אביב לסן פרנסיסקו – ynet ידיעות אחרונות

חברת התעופה “יונייטד איירליינס” תחל להפעיל קו טיסות ישיר בין תל אביב לסן פרנסיסקו. ההחלטה נתקבלה לאחר סקר שוק שערכה בו גילתה כי יש דרישה רבה לטיסות בין שתי הערים בקרב תיירים, אך בעיקר בקרב אנשי עסקים בתחום ההיי-טק. מדובר בתחרות היחידה כיום לאל על בטיסות ישירות לחוף המערבי. על פי הערכות בענף מחירי הטיסות יחלו ב-1,050$ לטיסת הלוך ושוב במחלקת תיירים.

סן פרנסיסקו על המים (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)

סן פרנסיסקו על המים(צילום: shutterstock)


מנכ”ל החברה בישראל, אבי פרידמן, מסר כי החברה תפעיל החל מ-1 באפריל 2016 שלוש טיסות שבועיות בין תל אביב לסן פרנסיסקו. הטיסות מתל אביב ייצאו בימים שלישי, שישי וראשון בשעה 00:55 ויגיעו לסן פרנסיסקו בשעה שש בבוקר באותו יום. הטיסות יבוצעו במטוס בואינג 787-9, ‘דרימליינר’, מטוס הנוסעים המתקדם בעולם. טיסת החזור תמריא מסן פרנסיסקו בשעה 20:00 בימי רביעי, שישי וראשון, ותגיע לתל אביב בשעה 20:10 בערב, ביום שלאחר מכן (כל הזמנים בשעון מקומי). הטיסה הראשונה לישראל תצא ב-30 במרס 2016. זמני הטיסה יעמדו על 15:05 שעות מערבה ו-14:10 שעות מזרחה.

יונייטד איירליינס. בדרימליינר לסן פרנסיסקו (צילום: רמי זרנגר) (צילום: רמי זרנגר)

יונייטד איירליינס. בדרימליינר לסן פרנסיסקו

מערכת ההזמנות של יונייטד תאפשר לבצע הזמנות לטיסה כבר ב-10 באוקטובר, הן דרך סוכני נסיעות, באמצעות אתר האינטרנט או באמצעות מחחלקת ההזמנות של החברה בישראל.
 
“אנחנו נרגשים מאוד להשיק טיסות ישירות בין תל אביב לסן פרנסיסקו, שיופעלו באמצעות ה’דרימליינר’, המעניק חוויית נוסע ייחודית ומפנקת” אמר פרידמן. “זהו מענה לביקוש שהגיע מלקוחותינו – להפעיל טיסות ישירות אל אחד מיעדי העסקים והתיירות הפופולריים ביותר בארה”ב, עם הערך המוסף של טיסות המשך נוחות, משדה התעופה הבינלאומי בסן פרנסיסקו”.

פרידמן, מנהל יונייטד איירליינס בישראל. "מענה לבקשת הלקוחות" (צילום: רמי זרנגר) (צילום: רמי זרנגר)

פרידמן, מנהל יונייטד איירליינס בישראל. "מענה לבקשת הלקוחות"(צילום: רמי זרנגר)

מנמל הבית שלה בסן פרנסיסקו מפעילה “יונייטד” יותר מ-270 טיסות יומיות ל-80 יעדים בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית ואזור אסיה-פסיפיק. כחלק מהבדיקות וההערכות שקיימה “יונייטד” לפני השקת שירות הטיסות הישירות בקו זה, נעזרה חברת התעופה בעצומה עליה חתמו אלפי לקוחות מתעשיית ההיי-טק,
שטסים בין ישראל לבין חברות הפועלות בעמק הסיליקון ובמקומות אחרים באיזור מפרץ סן פרנסיסקו.
 
יצוין כי כיום מפעילה חברת אל על טיסות ישירות בין תל אביב ללוס אנג’לס, כאשר מרבית הנוסעים שלה ל”עיר המלאכים” ממשיכים ליעדים אחרים ובכלל זה לסן פרנסיסקו. בשנים האחרונות פנו לא אחת, אנשי עסקים ואנשי תעשיית ההיי-טק לחברת אל על וביקשו שזו תבצע טיסות ישירות לסן פרנסיסקו ואף הציגו נתונים כי מרביתם טסים בחברה הישראלית, אולם נאלצים לבצע עצצירת ביניים בלוס אנג’לס, או לטוס דרך ניו יורק. בחברת אל על בחנו את האפשרות לפתוח קו ישיר לאן פרנסיסקו, אולם בינתיים לא נפלה כל החלטה בנושא.

  
שגריר ארה”ב בישראל, דניאל שפירו אמר: “אלה בהחלט חדשות מבורכות. קו הטיסות החדש והישיר של ‘יונייטד איירליינס’ בין תל אביב לסן פרנסיסקו ימשיך ויחזק את מערכת היחסים המסחרית, התרבותית והבין-אישית בין ארה”ב וישראל. הטיסות הללו ישרתו שיתופי פעולה טכנולוגיים בין חברות הייטק בחוף המערבי של ארה”ב לבין קהילת הסטארטאפים כאן, בישראל, וכן יאפשרו את המעורבות האישית בין ישראלים ואמריקנים”.

השגריר שפירו. "שיתופי פעולה טכנולוגיים" (צילום: דרור סיתהכל) (צילום: דרור סיתהכל)

השגריר שפירו. "שיתופי פעולה טכנולוגיים"(צילום: דרור סיתהכל)

 
שר התחבורה, ישראל כץ, בירך על החלטת “יונייטד איירליינס” להפעיל טיסות ישירות לסן פרנסיסקו. השר ציין כי הוא “רואה חשיבות רבה להידוק הקשר בין אומת ההיי-טק ישראל לעמק הסיליקון בסן פרנסיסקו”. לדבריו, הקו החדש יקל על המבקשים להגיע ישירות לעמק הסיליקון וישדרג את הקשר בין המדינות.

 
מטוס ה-787-9 ‘דרימליינר’ מכיל 252 מושבים בסך הכל. 48 מושבי מיטה שטוחים במחלקת העסקים “Business-First” ו-204 מושבים במחלקת התיירים – מתוכם 88 מושבים במחלקת “Economy Plus”, בהם מוצע מקום נוסף לרגליים ומרחב אישי גדול יותר. “יונייטד” מחזיקה כיום בצי שלה 22 מטוסי “דרימליינר”, וצופה לקבל משלוח של שלושה מטוסים נוספים עד סוף 2015.
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.