טיסות זולות

לראשונה: טיסה ישירה בין תל אביב לשנגחאי – ynet ידיעות אחרונות

חברת התעופה הסינית היינאן תחל להפעיל בספטמבר 2017 שלוש טיסות שבועיות בקו בין תל אביב לשנגחאי. זאת בנוסף לארבע טיסות שהיא מפעילה בקו בין תל אביב לבייג’ינג. בחודש ספטמבר תוסיף החברה גם טיסה חמישית בקו לבייג’ינג.

שנגחאי. טיסה ישירה, לראשונה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)

שנגחאי. טיסה ישירה, לראשונה(צילום: shutterstock)


הקו בין תל אביב לשנגחאי, עליו הודיע הבוקר משרד התיירות, ייפתח לאור הגידול העצום בתיירות בין סין לישראל. מהלך השקת הקו החדש הופך את חברת היינאן לחברת התעופה הראשונה שמפעילה טיסות ישירות בין בירתה הכלכלית של סין, שנגחאי, לבין ישראל. יצוין כי חברת אל על ביקשה גם להפעיל טיסות בקו זה.
 
שר התיירות, יריב לוין, בירך הבוקר את חברת התעופה הסינית על פתיחת הקו החדש ועל השיאים בתיירות מסין לישראל. לדבריו, הקו נפתח בשיתוף פעולה וסיוע בשיווק מצד משרד התיירות. מנהל הסניף הישראלי של היינאן בישראל, לי ליאנג, אמר כי הוא נרגש להכריז על פתיחת הקו הישיר.
 
על פי התוכנית, היינאן תחל לבצע את הטיסות לשגחאי ב-12 בספטמבר והיא תפעיל שלוש טיסות שבועיות לשדה התעופה פודונג. הטיסות יהיו בימים ראשון, שלישי וחמישי במטוסי בואינג 787-9 (דרימליינר) חדישים. הטיסות ייצאו מנתב”ג ב-13:55 שעון מקומי וינחתו בשנגחאי ב-05:30 למחרת. הטיסות משנגחאי ימריאו בימים א’, ג’, ה’ ב-01:25 לפנות בוקר וינחתו בנתב”ג ב-08:30 באותו יום.

מטוס חברת היינאן ממריא מנתב"ג לבייג'ינג. בקרוב גם לשנגחאי (צילום: דני שדה) (צילום: דני שדה)

מטוס חברת היינאן ממריא מנתב"ג לבייג'ינג. בקרוב גם לשנגחאי(צילום: דני שדה)

חברת היינאן הודיעה כי לקראת פתיחת הקו תציע טיסות במחירי השקה של 669$ לטיסה הלוך ושוב במחלקת תיירים והחל מ-2,749$ במחלקת עסקים.
 
על פי נתוני רשות שדות התעופה, בחודשים ינואר עד מאי השנה, הטיסה חברת היינאן בקו בין תל אביב ובייג’ין כ-35 אלף נוסעים ונתח השוק שלה עמד על 62.7%. שאר הנוסעים הגיעו בחברת אל על. בחודשים ינואר-אפריל 2017 נכנסו לישראל 35,800 תיירים מסין ונרשם זינוק של 116% בתנועת התיירים מסין לישראל.
 
 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.