טיסות זולות

עם איזו חברה הכי זול לטוס ללונדון? – ynet ידיעות אחרונות


חברת התעופה וויז אייר הודיעה בסוף השבוע על כניסתה לפעילות בקו שבין תל אביב ללונדון, אחד הקווים הפופולריים לטיסות מישראל. על פי החברה, המחיר ההתחלתי לטיסות בכיוון אחד עמד על 788 שקלים לטיסת הלוך ושוב. המחיר כולל מיסים, אך לא כוללים מסירת מזוודה, טרולי תיקני למטוס, מושב או אוכל. עכשיו הגיע הזמן לקו המשווה – ולבדיקה איך יהיה מעתה הכי זול להגיע ללונדון.
 
בבדיקה שערכנו בסוף השבוע מצאנו טיסות במחיר של החל מ-309 שקלים הלוך, ו-479 חזור. אם אתם רוצים למסור מזוודה במשקל של 23 קילוגרם תוסיפו 176 שקלים, לכל כיוון. עבור עלייה למטוס עם טרולי בלבד (מדובר בטרולי בגודל מירבי שמותר לעלות למטוס) תוסיפו 75 שקלים לכיוון. רישום לטיסה אונליין אינו עולה כסף. אם תידחו את הרישום ותעשו אותו בדלפקי החברה בנמל התעופה התוספת היא 42 שקלים לכיוון. אם אתם רוצים להזמין מושב מראש המושבים הזולים ביותר עולים 17 שקלים לכיוון. מדובר במושבים בירכתי המטוס, במעבר או במושב אמצעי. מושב בירכתי המטוס ליד חלון עולה 21 שקלים והמושבים היקרים ביותר הם בשורה הראשונה, 142 שקלים, לכל כיוון.

לונדון קרובה מתמיד (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)

לונדון קרובה מתמיד(צילום: shutterstock)

סיכום מחיר: טיסה הלוך ושוב, עם עלייה למטוס עם טרולי ועוד תיק יד קטן, רישום לטיסה מהבית ובחירת מושב מראש (הזול ביותר), הוצעה לנו במחיר של 972 שקלים לאדם, ובתרגום לדולרים שנעשה באתר החברה – המחיר עמד על 285$.
 
בדקנו תאריכים דומים לטיסה בחברת איזיג’ט. המחיר הזול ביותר שקיבלנו, בסיסי, היה 87$ הלוך ו-157$ חזור ועוד 5.28$ לכיוון – עבור בחירת מושב. מזוודת הטרולי היתה בחינם וכך הרישום מהבית. מסירת מזוודה במשקל של 23 ק”ג הוצעה לנו במחיר של 36.75$. בסיכום, ללא מזוודה, המחיר שקיבלנו באיזיג’ט (טיסה, מושב, מיסים וטרולי) הגיע ל-254.76$. זול יותר מהמחיר הזול ביותר שקיבלנו בוויז אייר.
 
עכשיו נעבור להשוואה בין החברות הטסות ללונדון עם שירות מלא – אל על ובריטיש איירווייס, ונציין שבחלק מהמקרים וויז אייר (כולל מזוודה, מושב וטרולי) יצאו יקרים יותר מאשר אל על, ובכל המקרים שנבדקו הייתה יקרה אפילו מחברת איזיג’ט וחברת מונארך (ראו טבלה).

וויז אייר (צילום: סער ניסני) (צילום: סער ניסני)

וויז אייר(צילום: סער ניסני)

עם זאת, יש לציין כי במקרים בהם ויתרנו על מזוודה והסתפקנו בתיק גב (יש מי שנוסע ככה) המחירים של וויז היו זולים יותר. באיזיג’ט ובמונארך (בהן הטרולי בחינם) מצאנו טיסות זולות במיוחד בהזזת התאריכים קדימה ואחורה במספר ימים. 
 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.