טיסות זולות

קו לבית הלבן: לראשונה טיסה ישירה בין וושינגטון ותל אביב – ynet ידיעות אחרונות

חברת התעופה יונייטד איירליינס תפעיל החל משנה הבאה טיסות שבועיות ישירות בין בירת ארצות הברית וושינגטון ותל אביב. אתמול סגר מנהל החברה בישראל, אבי פרידמן את כל הקצוות והאישורים לקראת תחילת הפעלת הקו.

וושינגטון (צילום: shutterstock)

ישירות לבית הלבן: קו ישיר חדש לבירה וושינגטון(צילום: shutterstock)


על פי התכנון, הקו החדש ייפתח במאי הבא והחברה תפעיל שלוש טיסות שבועיות. על פי מדיניות משרד התיירות חברת יונייטד תקבל מענק של 750 אלף אירו כסיוע לשיווק הקו.
 
 
חברת יונייטד איירליינס מפעילה כיום שתי טיסות יומיות בין תל אביב ונמל התעופה ניוארק שליד ניו יורק וטיסה יומית לנמל התעופה בסן פרנסיסקו. על פי נתונים של רשות שדות התעופה במחצית הראשונה של השנה היא הטיסה כ-292 אלף נוסעים בקו בין ישראל לארה”ב, נתון המשקף גידול של כ-15 אחוזים בהשוואה למחצית הראשונה של שנת 2017.
 
הקו החדש לוושינגטון יזניק את חגיגות ה-20 לפעילותה של החברה בישראל. הוא ייפתח ב-24 במאי 2019. הטיסה תהיה לנמל התעופה דאלס במטוס בואינג 777. הטיסה מוושינגטון תצא לתל אביב בשעה 10:30 בערב ותנחת בתל אביב בשעה 16:30. הטיסה מישראל תצא 20 דקות אחר חצות ותנחת בוושינגטון בשעה 5:50.
 
אבי פרידמן, מנכ”ל יונייטד בישראל הודה למדינת ישראל על תמיכתה בפעילות החברה ועל שיתוף הפעולה המתמשך. “אנו מצפים להמשיך ולשרת את ישראל עם קו חדש זה לטובת כל לקוחותינו הטסים בקו שבין ישראל לבירת ארצות הברית”.

מטוס יונייטד איירליינס (צילום: דני שדה)

יונייטד איירליינס: מציינת גם 20 שנה פעילות בישראל(צילום: דני שדה)

שר התיירות, יריב לוין, בירך על הקו החדש: “ההכרזה על הקו מוושינגטון לתל אביב, בשיתוף פעולה עם משרד התיירות, הינה דרך נפלאה לציין 20 שנות פעילות של יונייטד בישראל. פתיחת הקו תביא לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ותצטרף למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים – מאמץ שמביא לשיאים חדשים בתיירות הנכנסת לישראל”.
 
הקו החדש של חברת יונייטד בין תל אביב לוושינגטון דאלֶס, יניב טיסות המשך לכ-70 יעדים בארה”ב כגון אטלנטה, בוסטון, שיקגו, קליבלנד, יוסטון, דאלאס ופורט לודרדייל שבפלורידה.

וושינגטון (צילום: shutterstock)

וושינגטון די.סי: היר ווי קאם(צילום: shutterstock)

וושינגטון דאלֶס, משמשת כנמל בית של יונייטד מאז 1986 ומציעה לנוסעים יותר מ-230 טיסות ביום ברחבי ארצות הברית ויותר מ-30 טיסות בינלאומיות ליעדים תיירותיים ועסקיים חשובים, ב-24 מדינות באירופה, אסיה, מרכז, צפון ודרום אמריקה. שדה התעופה מהווה את שער הכניסה העיקרי לאזור, בהיבט פיתוח כלכלי ותיירותי בינלאומי.

 
 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.