טיסות זולות

רשמית: איזיג'ט לאמסטרדם בכ-47€ לכיוון – ynet ידיעות אחרונות

חברת התעופה איזיג’ט, החברה הזרה השנייה בהיקף פעילותה בישראל, הודיעה הבוקר על פתיחת קו בין תל אביב לאמסטרדם, כפי שדווח לראשונה ב-ynet לפני כחודשיים.
החברה הודיעה כי הטיסות יחלו לפעול בחודש אוקטובר ויתקיימו ארבע פעמים בשבוע, בימים שני, רביעי חמישי ושבת לאורך כל השנה. הטיסה הראשונה תצא ב-26 באוקטובר. אמסטרדם תהיה היעד העשירי של החברה בישראל.

איזיג'ט. אמסטרדם תהיה היעד העשירי של החברה מישראל ()

איזיג'ט. אמסטרדם תהיה היעד העשירי של החברה מישראל


על פי דיווח החברה וכפי שניתן לראות כבר עתה באתר החברה, מחירי הפתיחה לכרטיסים הזולים ביותר יהיו €48.49 אירו מתל אביב לאמסטרדם ומחיר של 46.49€ אירו בקו מאמסטרדם לתל-אביב. המחיר כולל מסים אך לא כולל עלות מזוודה, בחירת מושב, אוכל ועמלת תשלום בכרטיס אשראי.
 
כפי שדוווח ב-ynet וידיעות אחרונות, פתיחת בסיס החברה בשדה התעופה סכיפהול באמסטרדם היה הזרז לפתיחת הקו לישראל. זאת לאחר שהחברה ערכה בדיקות וגילתה כי קיים ביקוש גדול מצד הקהל הישראלי לטיסות בקו זה.
 
לדברי ניל סלאבן, המנהל המסחרי של החברה בקווים לישראל: “עם תחילת מכירת הכרטיסים היום בקו תל אביב אמסטרדם, אנחנו שמחים להמשיך ולפתח את הרשת שלנו, בהצעת יעדים חדשים מתל אביב ואליה. אנו מצפים כי הקו החדש, בין שתי ערים מרכזיות אלה, יהיה אטרקטיבי במידה שווה לתיירים ולנוסעים למטרת עסקים. “התחלת השירות שלנו מתל-אביב לאמסטרדם מדגישה את המחויבות של איזי ג’ט כלפי ישראל וכוונותינו להמשיך להציע לנוסעים הישראלים את היעדים המועדפים עליהם”.
 
מחירים לדוגמה כפי שמצאנו באתר easyjet לחודש דצמבר 2015:


 (צילום: easyjet.com) (צילום: easyjet.com)

(צילום: easyjet.com)

 

source

עוד פוסטים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.